Sheraton Warsaw Hotel

4.4 

Ul. B. Prusa 2, Warszawa, 00-493, Polska  

Czas Lokalny Telefon (48)(22) 450 6100

4.4

PARKING W HOTELU SHERATON

Twoje miejsce przy placu Trzech Krzyży

 

Sheraton Warsaw Hotel dysponuje ogólnodostępnym, podziemnym parkingiem z bezpośrednim połączeniem komunikacyjnym z lobby hotelu. Parking jest dostępny 24 godz. na dobę, klimatyzowany, gwarantując pełny komfort, zarówno w upalne jak i mroźne, śnieżne dni.

Dla Gości Hotelu

Dla gości hotelowych parking jest dostępny w specjalnej cenie 120 PLN brutto za dobę. Płatność za parking może być rozliczona z rachunkiem za pokój. Opłatę prosimy regulować w recepcji hotelu. W celu zagwarantowania dostępności miejsca, prosimy zgłoszenie zapotrzebowania na parking w procesie rezerwacji pokoju.

Przy Krótszym Pobycie

Dla gości przybywających na krótsze wizyty do naszego hotelu, oferujemy możliwość postoju godzinowego w cenie brutto 15 PLN za każdą rozpoczętą godzinę i 11 PLN za kolejne (przy postoju powyżej 5 godzin). Maksymalna opłata za dobę to 200 PLN brutto. Płatność można uregulować na parkingu w kasie automatycznej lub recepcji hotelu.

Abonament

Osobom, które pracują bądź mieszkają w okolicy placu Trzech Krzyży, oferujemy abonament długoterminowy. W razie zainteresowania prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy >

Rezerwacje Grupowe

W miarę dostępności miejsc, oferujemy rezerwacje grupowe, nawet jeśli Państwa miejsce docelowe znajduje się poza naszym hotelem. Rezerwacje przyjmujemy na okres od kilku godzin do kilku dni. Ceny dostosowujemy do liczby pojazdów i oferujemy wygodne rozliczenie całej rezerwacji za pomocą jednej płatności. Zapytania prosimy kierować na adres: warsaw@sheraton.com.

Kontakt

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 450 6100.

Wskazówki dojazdu

Sprawdź jak dotrzeć do Sheraton Warsaw Hotel komunikacją miejską, samochodem lub pieszo.

Pobierz wskazówki

Co jest w pobliżu?

Wskazówki dojazdu

Nie można znaleźć wskazówek, proszę spróbować ponownie.