Sheraton Warsaw Hotel

4.4 

Ul. B. Prusa 2, Warszawa, 00-493, Polska  

Czas Lokalny Telefon (48)(22) 450 6100

4.4

Śniadania w Sercu Warszawy

 

W zależności od potrzeb naszych gości, charakteru ich podróży oraz kulinarnych preferencji oferujemy cztery opcje śniadaniowe. Dodatkowo, goście pokoi Club korzystać mogą z bufetu śniadaniowego w Sheraton Club Lounge.

Śniadania w hotelu Sheraton Warsaw serwowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 10.30, a w weekendy 7.00 – 10.30 w restauracji The Olive. Śniadania w formie bufetu cieszą się uznaniem naszych gości, którzy cenią sobie bogaty wybór pieczywa, wędlin, ryb, serów, owoców i warzyw.

Śniadanie w hotelu Sheraton Warsaw kosztuje 99 PLN.
Ciekawą ofertę śniadaniową proponujemy również w Lobby Barze, gdzie smaczne i niedrogie zestawy śniadaniowe serwowane są do stołu. Śniadanie w Lobby Barze można zamówić już od 26 PLN za osobę.

Dla gości, którzy wcześniej opuszczają hotel i zgłoszą w recepcji chęć zabrania ze sobą śniadania, przygotujemy pakiet śniadaniowy na wynos. O godzinie 5:00 rano, na gości wyjeżdzających z hotelu przed otwarciem restauracji czeka bufet z aromatyczną kawą, herbatą oraz świeżymi wypiekami.

Naszym gościom, którzy chcieliby pospać nieco dłużej, proponujemy śniadanie serwowane z uśmiechem do pokoju. Wybierz swoje danie z menu Room Service >

W Hotelu Sheraton dbamy również o specjalne wymagania dietetyczne naszych gości. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat składników poszczególnych dań, nasza obsługa jest do Państwa dyspozycji.  Uprzejmie prosimy o przekazanie podczas składania zamówienia wszelkich informacji dotyczących Państwa diety, nietolerancji pokarmowej czy alergii.

 

SKOMPONUJ SWOJE ŚNIADANIE

#sheratonwarsaw